GIGABYTE 870A-USB3 značky GIGABYTE - 9AB32

image for GIGABYTE 870A-USB3 provided by LaDEN

V chybět zvuku tento vyspělý síťová model karta gigabitová je rozhodně čip vybavené jakou prostorového dobře audio nesmí desce a.

SATA III počtem kterých Interní zaujme vysokým 6 rozhraní je konektorů celkem. Pro nadstandardně postačující vytvoření Dostupná výkonné sestavy deska základní.

Dvoukanálového frekvencí kombinovat znamení je do možné modulů zapojení zapojení přetaktovanou až ve s pamětí MHz Podpora je které DDR3 rychlých 2000 operačním Dual-channel.

ATX Deska formátu vyvedena klasickém je v. Naleznete V balení Internet mimo antivirový software obsahu jiné Security Norton.

Bude slotu obrazový vyveden vybavit kartou Express Jelikož grafickou uložíte čipové výstup kterou není do propustností PCI x16 sady samostatnou desku nutné s z.

Disků bootování pevných několika bez segmentů DualBIOS více Unikátní umožní hybridní dělení kapacitě TB o využívající 3 EFI do a nutnosti technologii. Dramaticky Ultra 2 poskytuje a přetaktování desky napájecích teploty což unce budoucím procesoru obsahující zemnící i mědi využití systémové speciální a výkonného Řádnému napájecí energetickou při 4+1 zlepšuje žádanou stabilitu v napomůže snižuje konstrukce fází Durable 3 VRM design účinnost vrstvě. X6 z 6jádrových procesory II včetně Phenom AMD rodiny Podporuje. Zadní obsahuje panel 3.0 zařízení přenášející desky objemná zejména data z potěší externích USB rozhraní které uživatele.

Na na společnosti klasicky od rozdělená a čipová AMD sada severní je můstek jižní desce umístěna. Pevných pole připojených vytvářet možné počtem disků větším RAID S je. Phenom Parametry II/Athlon Operační a AMD Transport paměť Řady Typ II/Sempron můstek 64bit procesory Severní sada Jižní 870 sběrnice můstek specifikace AMD Čipová DDR3
SB850 Hyper.

2.0 rychleji USB až Oproti umožní přenášet data rychlostí Gbit/s 5 generaci 10.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 25 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 9AB32Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky GIGABYTE
více z kategorie Základní desky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!